Zawieszenie konkursu otwartego nr 2/POKL/4.1.1/2013

29 listopada 2013 13:11

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Dział Rozwoju Kady Naukowej, informuje, że z dniem 6 grudnia 2013 r. zawieszony zostanie konkurs otwarty nr 2/POKL/4.1.1/2013 na projekty dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 4.1 ,,Wzmocnienie i rozwój potencjału dydaktycznego uczelni oraz zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy”, Poddziałania 4.1.1 „Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni”, mający na celu wsparcie współpracy uczelni z pracodawcami w zakresie wzmocnienia praktycznych elementów kształcenia (staże i praktyki studenckie) oraz zwiększania zaangażowania pracodawców w realizację programów kształcenia, poszerzone ewentualnie o lepsze przygotowanie absolwentów do wejścia na rynek pracy m. in. poprzez wsparcie akademickich biur karier działających przy uczelni.

Zgodnie z pkt II.2.2 Dokumentacji konkursowej do konkursu otwartego nr2/POKL/4.1.1/2013 Instytucja Organizująca Konkurs może zawiesić konkurs w przypadku przekroczenia przez łączną wartość wnioskowanego dofinansowania w złożonych wnioskach wartości 200% kwoty alokacji.

Alokacja przeznaczona na konkurs wynosi 50 000 000 zł, a wartość dofinansowania wnioskowanego we wnioskach złożonych w odpowiedzi na konkurs przekroczyła kwotę 100 000 000 zł.

W związku z powyższym wnioski o dofinansowanie projektu w przedmiotowym konkursie można składać wyłącznie do dnia 6 grudnia 2013 r. osobiście, za pośrednictwem poczty lub przesyłką kurierską w godzinach od 8:15 do 16:15, w siedzibie Działu Rozwoju Kadry Naukowej NCBR, ul. Nowogrodzka 47a, 00-695 Warszawa.

Decyduje data i godzina wpływu wniosku do punktu przyjmowania wniosków.

Wnioski otrzymane po wskazanym powyżej terminie nie będą podlegały ocenie