Zaproszenie na wydarzenie Regionalne Orły Eksportu Województwa Małopolskiego

14 kwietnia 2016 14:17

W imieniu ośrodków Enterprise Europe Network afiliowanych przy Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, dziennika „Rzeczpospolita” oraz Partnerów Programu Rozwoju Eksportu zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu Orly Eksportu Województwa Małopolskiego, które odbędzie się 19 kwietnia w ICE Kraków International Conferences & Entertainment, ul. Marii Konopnickiej 17, o godz. 9.30.

 

Regionalne Orly Eksportu to ogólnopolski cykl wydarzeń, który ma na celu promocje eksportu i tematów z nim związanych, poprzez omówienie najciekawszych rynków zbytu, wskazanie sektorów z największym potencjałem eksportowym oraz wyłonienie i nagrodzenie regionalnych liderów eksportu.

 

Prelegentami konferencji są uznani eksperci oraz przedstawiciele władz na szczeblu lokalnym i krajowym. Spotkania skierowane są do reprezentantów lokalnego biznesu, m.in. właścicieli firm produkcyjnych, dyrektorów ds. handlu, sprzedaży i eksportu.

 

Podczas wydarzenia zostana uhonorowani laureaci KONKURSU ORŁY EKSPORTU WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO w poszczególnych kategoriach:

 

NAJLEPSZY EKSPORTER – kategoria glowna

NAJDYNAMICZNIEJSZY EKSPORTER

INNOWACYJNY PRODUKT EKSPORTU

EKSPORTOWY PRODUKT

OSOBOWOSC EKSPORTU

 

Enterprise Europe Network jest partnerem wydarzenia.

 

Wiecej informacji oraz rejestracja:

 

http://www.roe.rp.pl/rejestracja.html