Szkolenie – „Bony na innowacje dla przedsiębiorców”

9 listopada 2015 11:16

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Centrum Transferu Technologii, Politechnika Krakowska oraz Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w szkoleniu, adresowanym dla przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych pozyskaniem wsparcia w zakresie Bonu na innowacje w ramach konkursów z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego i Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Dofinansowane będą projekty obejmujące zakup usługi polegającej na opracowaniu nowego lub znacząco ulepszonego wyrobu, usługi, technologii produkcji lub nowego projektu wzorniczego. Wysokość dofinansowania w ramach konkursów od 50 tys. zł do 400 tys. zł.

Podczas szkolenie dowiedzą się Państwo jak wygląda procedura aplikowania, jakie są kryteria wyboru projektów, a także zapoznają się Państwo z ofertą Politechniki Krakowskiej pod kątem  zlecania usług badawczych.

Szkolenie odbędzie się 17 listopada 2015 r., w sali konferencyjnej  „GIL”, Politechnika Krakowska, ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków.

Pierwszeństwo w uczestnictwie mają  mikro, małe i średnia przedsiębiorstwa z województwa małopolskiego!

Agenda szkolenia – PRZEJDŹ TUTAJ!

Formularz rejestracyjny – PRZEJDŹ TUTAJ!

Szkolenie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona.