POIR – Poddziałanie 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne – BEZPLATNE SZKOLENIE

5 stycznia 2016 13:01

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zaprasza potencjalnych wnioskodawców poddziałania 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR) do udziału w bezpłatnym szkoleniu nt. zasad ubiegania sie o wsparcie w ramach naboru wniosków o dofinansowanie.

Wsparcie finansowe przeznaczone jest na realizacje inwestycji technologicznych, mających na celu zakup i wdrożenie nowej technologii lub wdrożenie własnej nowej technologii oraz uruchomieniu na jej podstawie wytwarzania nowych lub znacząco ulepszonych, w stosunku do dotychczas wytwarzanych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, towarow, procesow lub usług.

Wydatki kwalifikowane:

- zakup nieruchomości niezabudowanej lub zabudowanej, w tym zakup prawa użytkowania wieczystego

- zakup, wytworzenie, a także koszty montażu i uruchomienia nowych (oraz używanych) środków trwałych

- zakup robot i materiałów budowlanych w celu budowy lub rozbudowy budynków, budowli lub ich części

- zakup wartości niematerialnych i prawnych w formie patentów, licencji, know-how oraz nieopatentowanej wiedzy technicznej (dotacje na innowacje, dotacje na badania)

- pokrycie kosztów związanych z najmem lub dzierżawa gruntów, budynków i budowli lub ich części

Poziom dofinansowania

od 25% do 70% (zgodnie z mapa pomocy regionalnej)

Szkolenie odbędzie się 14 stycznia 2016 r. od godz. 9:30 – 14.00 w sali konferencyjnej  „GIL”, Politechnika Krakowska, ul. Warszawska 24, 31-155 Krakow

Pierwszeństwo w uczestnictwie maja  mikro, male i średnia przedsiębiorstwa z województwa małopolskiego!

Szczegołowe informacje na stronie www.transfer.edu.pl