Nabór na projekty w ramach programu Ścieżki Kopernika 2.0

22 czerwca 2016 12:41

Informujemy, że w dniach 25.07-16.09 będzie trwał nabór w ramach programu Ścieżki Kopernika 2.0. Konkurs ogłosił NCBiR w ramach POWER, działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym.

Projekty mają dotyczyć  rozwoju oferty uczelni w zakresie realizacji trzeciej misji jako forum aktywności społecznej poprzez działania dydaktyczne służące rozwijaniu kompetencji uczestników w zakresie komunikowania się, współpracy, myślenia krytycznego i kreatywnego oraz rozwiązywania problemów i działania innowacyjnego, wykorzystujące zasoby uczelni (np. kadrę dydaktyczną, laboratoria, aparaturę naukową), których efektem powinno być stworzenie i przeprowadzenie niekonwencjonalnych modułów zajęć obejmujących sposoby i metody rozbudzenia w młodzieży ciekawości, kreatywności i chęci pogłębiania wiedzy.

Dokumentacja konkursowa