POWER – Rozwój kompetencji – szkolenie dotyczące naboru wniosków

25 maja 2015 11:21

Szanowni Państwo,

NCBIR ogłosił pierwsze konkursy z PO Wiedza, Edukacja i Rozwój.

Wszystkie osoby zainteresowane przygotowywaniem projektów zapraszamy na spotkanie informacyjne dot. konkursu Program rozwoju kompetencji w ramach działania 3.1. POWER.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu (w załączeniu). Czas trwania naboru 22 czerwca – 22 lipca 2015r.

Przypominamy o konieczności wypełnienia formularza zgłoszeniowego  projektu (w załączeniu) i dostarczenie go do pok. 101, Galeria GIL.

Termin:                                                poniedziałek, 1 czerwca, godz. 12.00 – 14.00

Miejsce:                                               Spacerniak, budynek d. aresztu

Prowadzący:                                        Anna Nowak, Małgorzata Lalicka Zespół ds. Funduszy Strukturalnych UE CTT, Ewa Różańska, ZKK4

Rejestracja na szkolenie:                 http://www.transfer.edu.pl/pl/szkolenie,nabory-do-power-kompetencje-zamawiane,136.html

Plan szkolenia:

1. Wytyczne konkursu i zasady przygotowywania projektów na PK.
  2. Kwalifikowalność wydatków.
  3. SOWA – Generator Wniosków Aplikacyjnych oraz instrukcja wypełniania wniosku.

ZAPRASZAMY!