PO Polska Cyfrowa – nabór projektów

10 sierpnia 2016 13:33

Informujemy o konkursie na projekty wspierające rozwój kompetencji nauczycieli w zakresie nauczania programowania w ramach Działania 3.2 Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej PO Polska Cyfrowa. Wnioski należy składać w terminie: od 29 sierpnia 2016 r. do 30 listopada 2016 r. Dofinansowanie wynosi 95% kwoty kosztów kwalifikowanych.

Ogłoszenie o konkursie wraz z dokumentacją konkursową są dostępne na stronie internetowej https://cppc.gov.pl/ogloszenie-o-konkursie-3-2-popc/

Prosimy o przekazanie informacji o konkursie wszystkim potencjalnie zainteresowanym pracownikom.

Zachęcamy do przygotowywania projektów i kontaktu! Poniżej skrócone informacje o konkursie.

Miejsce składania wniosków

Centrum Projektów Polska Cyfrowa

Podmiotami uprawnionymi do ubiegania się o wsparcie są:

• organizacje pozarządowe
  • partnerstwa organizacji pozarządowych z JST
  • instytucje prowadzące działalność w zakresie uniwersytetów trzeciego wieku
  • instytucje publiczne z obszaru nauki
  • instytucje publiczne z obszaru edukacji
  • instytucje publiczne z obszaru kultury
  • szkoły wyższe
  • partnerstwa pomiędzy powyższymi podmiotami

Kryteria wyboru projektów

Formalne i merytoryczne kryteria wyboru projektów PDF 251 KB)

Maksymalny dopuszczalny poziom dofinansowania projektu

Maksymalny poziom dofinansowania projektu wynosi 95% wydatków kwalifikowalnych projektu, z czego 84,63 % stanowią środki UE (EFRR), a 10,37 % stanowi współfinansowanie krajowe z budżetu państwa.

Ogólna pula środków przeznaczona na dofinansowanie projektów

124 211 127,00 złotych

W konkursie ustala się minimalną wartość projektu w wysokości 300 000 PLN oraz maksymalną wartość dofinansowania projektu w wysokości 1 700 000PLN.